Da li je ovo momenat koji je odlučio finale Lige šampiona? Bufon jednostavno nije imao sreće... (VIDEO)

čini se da je to bilo to...

Fudbaleri Real Madrida poveli su sa 2:1 u 60. minutu finala Lige šampiona uz dosta sreće... Kazemiro je zategao sa oko 28 metara, a lopta je na putu do mreže pogodila Samija Kediru i Bufon nije imao šanse... Kraljevići su poveli golom Kristijana Ronalda, a tada je lopta na putu do gola dotakla Bonućija... A nekoliko minuta kasnije na 3:1 povisio je Ronaldo... Ovaj put niko nije dirao loptu...

POTPUNO LUDILO! Na ulicama Torina je 9x bolja atmosfera nego na stadionu u Kardifu! (VIDEO)

ČUDO! MAGIJA! NEBO SE OTVORILO! Hrvat makazicama presekao vrat Kralju! (VIDEO)

Akcija kao na PES-U! Ronaldo je postigao gol, ali oduševljeni smo onim što mu je prethodilo! (VIDEO)