DA LI NAM JE PRVENSTVO NAMEŠTENO? Ovo su sve sumnjive sudijske odluke za Zvezdu! Zaključak se sam nameće! (VIDEO)

SUMIRALI SMO SVe

Vratili smo se godinu dana unazad i pogledali svaki meč Crvene zvezde... Pred vama su apsolutno svi momenti o kojima se pričalo po fudbalskim kuloarima kao i kratak komentar za svaki od njih

Objavljeno: 16:24h

8. kolo: Crvena zvezda - Bačka 2:0, Sudija: Lazar Tripković 11. minut - Posle blagog kontakta Đurića i Kange, sudija Tripković pokazuje na belu tačku... Krajnje sumnjiva situacija. Da li je bio penal?

9. kolo: Partizan - Crvena zvezda 1:0, Sudija: Milorad Mažić

Fantastično suđenje Milorada Mažića!

NOVA KOREOGRAFIJA: Poruka Delija sa Marakane će sigurno stići do Humske! (FOTO)

10. kolo: Crvena zvezda - Vojvodina 4:1, Sudija: Dejan Santrač 36. minut - Situacija za analizu u kaznenom prostoru Zvezde. Petković je bio u kontaktu sa Malbašićem, veznjak gostiju je pao, a arbitar odmahnuo rukom. Bilo je to pri rezultatu 1:0 za Zvezdu.

11. kolo: Javor - Crvena zvezda 2:4, Sudija: Milorad Mažić Nema spornih situacija

12. kolo: Crvena zvezda - Čukarički 3:1, Sudija: Nenad Đokić Ništa sporno

13. kolo: Spartak - Crvena zvezda 1:1, Sudija: Bojan Nikolić Bez spornih situacija, jedan neodsviran korner za Spartak u prvom poluvremenu. Nije uticalo na rezultat.

SEVER U NESTVARNOM AMBIJENTU: Delije su koreografijom protiv Radničkog objasnile neke stvari! (VIDEO)

14. kolo: Crvena zvezda - Rad 2:1, Sudija: Ilija Brdar 47. minut - Predrag Sikimić je postigao gol, ali je pre njega igrao rukom. Sudija nije svirao "enac", što bi rekli klinci iz kraja, što je naišlo na ozbiljno negodovanje Radovih fudbalera.