Isključenje trenera, penal, novi prelaz! Partizan sačuvao tron pred praznim tribinama, ali punom Humskom! (VIDEO)

SUPERLIGA 35. KOLO

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Partizan je i dalje na prvom mestu Superlige. Posle meča 35. kola sa Voždovcem, crno-beli su i dalje na tri boda više od Zvezde (naravno, ukoliko ona pobedi), ali bilo je više nego teško.

Konačan rezultat bio je 2:1, ali posle prelaza, tačnije iz dvojke u keca. Zmajevi su vodili na poluvremenu sa 1:0.

Pogodak za goste, na veoma lep način, postigao je Georgijević, da bi preokret Partizanu donela dva čoveka koja to rade cele ove sezone.

Leonardo iz igre i Đurđević sa penala nekih 20-ak minuta kasnije.

U međuvremenu, crno-beli su ostali i bez trenera, pošto je Marko Nikolić bio isključen u 62. minutu, na asistenciju četvrtog arbitra glavnom sudiji Draganu Čoloviću.

Inače, Partizan i Voždovac su i prethodni put odigrali 2:1, a i tada je Voždovac vodio na poluvremenu, da bi crno-beli u drugom delu preokrenuli. Biće govora i o ovome u narednim danima, u to smo sigurni.