MITROVIĆ SOČNO PSOVAO SUDIJU, A ONDA IZAZVAO DELIRIJUM U SVLAČIONICI! Srbin od protesta do šoua (VIDEO)
Slavlje Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinkovića-Savića, Foto: Printscreen/Instagram/alhilal

BURNA PROSLAVA

Aleksandar posle trijumfa bio najveseliji

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Al Itihad u gostima sa 2:1 i plasirali su se u finale Kupa kralja Saudijske Arabije.

Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić istakli su se isključenjem i svađom sa francuskim sudijom Benoa Bastijenom.

Popularni SMS u 42. minutu dobio je direktan crveni karton, a njegov saigrač iz reprezentacije nasrnuo je na glavnog arbitra.

Mitrović je protestvovao vrlo burno, a onda je u 13. minutu nadoknade prvog poluvremena zaradio žuti karton.

U 52. minutu je sudiju "počastio" sočnim psovkama.

- Pi*** jedna, je**m te u usta - vikao je Mitrović.

A posle trijumfa bio je najveseliji. Napravio je svojevrsan šou u svlačionici i prilikom slavlja je udarao glavom u ormarić.