ČUKARIČKI BEZ PROBLEMA PROTIV MLADOSTI: "Brđani" spakovali tri gola i izbili na četvrto mesto Superlige!
Čukarički ima isti broj bodova kao Novi Pazar, Foto: Starsport©

superliga srbije

Mladost nije uspela da se nametne kroz čitav meč

Fudbaleri Čukaričkog su ostvarili ubedljivu pobedu nad Mladosti iz Lučana rezultatom 3:0 u okviru zaostalog devetog kola Superlige Srbije.

Čukarički je sada zauzeo četvrto mesto u domaćem šampionatu sa 29 bodova, isto koliko ima i petoplasirani Novi Pazar.

Ibrahim Endiaj je već u sedmom minutu postigao prvi gol za Čukarički, iskoristivši dobro dodavanje Luke Adžića. Situacija za Mladost dodatno se pogoršala u 15. minutu kada je Nikola Ćirković dobio direktan crveni karton. U 43. minutu, Mihajlo Cvetković je postigao drugi gol za domaćina, ponovo uz asistenciju Adžića.

U drugom poluvremenu, dominacija Čukaričkog se nastavila, a golman Mladosti, Saša Stamenković, bio je na visokom nivou sve do 70. minuta kada je Igor Miladinović postigao treći gol za Čukarički, asistirao mu je Sambu Sisok. Ovo je bio kraj golgeterskih akcija na meču.

Čukarički je kontrolisao igru tokom celog meča, a Mladost nije uspela da uputi nijedan direktan udarac ka golu. Iskusni golman Mladosti, Stamenković, uspeo je da spreči ubedljiviji poraz svoje ekipe.