ZVEZDA NA KRILIMA MIJATOVIĆA OSVOJILA SUBOTICU! Het-trik moćnog Jovana pred večiti derbi (VIDEO/FOTO)
Jovan Mijatović slavi gol u Subotici, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 19. KOLO

U drugom poluvremenu videli smo ludnicu, tačnije tri pogotka za tri minuta

Objavljeno: 18:16h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Spartak na Gradskom stadionu u Subotici sa 4:1 u 19. kolu Superlige Srbije.

Već u osmom minutu Šerif Endiaje je posle centaršuta Aleksandara Kataija glavom sa pet metara pogodio prečku.

Šerif Endiaje na utakmici Spartaka i Crvene zvezde u Subotici
Šerif Endiaje na utakmici Spartaka i Crvene zvezde u Suboticifoto: Starsport©

Crveno-beli poveli su na severu naše zemlje preko Jovana Mijatovića u 26. minutu za šesti pogodak u nacionalnom prvenstvu.

Kosta Nedeljković je levom nogom poslao loptu u šesnaesterac, a talentovani napadač se najbolje snašao.

Izabranici Baraka Bahara povisili su prednost u 53. minutu kada je Gelor Kanga izveo korner, a glavom je precizan bio Aleksandar Katai.

Samo dva minuta kasnije probudili su se "plavi golubovi" kada je Andrej Todorovski iskoristio asistenciju Luke Bjelovića.

Ipak već u narednom napadu usledio je odgovor, a sada je asistent bio In-beom Hvang, a po drugi put strelac Jovan Mijatović.

Nije to bilo sve od talentovanog napadača koji je uspeo da upiše het-trik u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Tako je napravio sjajnu uvertiru za večiti derbi koji se igra u sredu od 18 časova na stadionu Partizana.