ZVEZDA SE IZ KRUŠEVCA VRAĆA SA TRI BODA: Crveno beli se mučili, ali slavili! (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE

Pobeda ekipe Baraka Bahara

Objavljeno: 17:06h

Fudbaleri Crvene zvezde su uspeli da pobede Napredak u Kruševcu rezultatom 1:0, produživši svoj niz dobrih rezultata u domaćem prvenstvu.

Golman Napretka, Bajić, je briljirao odbranama, otežavajući Zvezdi da postigne više golova.

Jedini gol na utakmici postignut je u sedmom minutu od strane Pitera Olajinke, koji se sjajno snašao u šesnaestercu i iskoristio priliku za postizanje gola.

Iako je Zvezda imala incijativu tokom celog meča, nisu uspeli da dodatno probiju odbranu Napretka.

U drugom poluvremenu, Bajić je i dalje bio na visini zadatka, braneći udarce igrača Zvezde, uključujući prilike kao što su Osman Bukari.

Napredak je takođe imao nekoliko prilika, ali nije uspeo da ozbiljno ugrozi gol Omrija Glazera.

Ovom pobedom, Crvena zvezda je nastavila trku za titulom, a Partizan ima trenutno tri boda više na vrhu tabele Superlige Srbije.