MILAN POBEDIO, A JOVIĆ... Luka dobio šansu od starta, ali nije pokazao NIŠTA!
Luka Jović, Foto: Giuseppe Maffia/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

SERIJA A

Luka kao da nije ni igrao

Objavljeno: 23:27h

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na gostujućem terenu Đenovu rezultatom 1:0, u utakmici osmog kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Jedini gol postigao je Kristijan Pulišić u 87. minutu.

Obe ekipe utakmicu su završile sa desetoricom igrača, Majk Manjan iz Milana dobio je crveni karton u devetom minutu nadoknade, a Đozep Martines iz Đenove dobio je drugi žuti karton u 13. minutu nadoknade.

Pošto je Milan ostao bez izmena na gol je stao Olivije Žiru i uspeo da sačuva sva tri poba Rosonerima.

Posle, četvrte uzastopne, a sedme pobede u prvenstvu, Milan je prvi na tabeli sa 21 bodom.

Đenova je pretrpela četvrti poraz i 15. je na tabeli sa osam bodova.

Srpski napadač Luka Jović po prvi put se našao u startnoj postavi Milana, a iako je na terenu proveo 93 minuta nije pokazao skoro ništa.

Ranije danas Inter je na svom terenu odigrao nerešeno 2:2 protiv Bolonje, a Juventus je u gradskom derbiju kao domaćin pobedio Torino sa 2:0.