IMT PROMAŠIO POBEDU U 97. MINUTU: Dramatičan remi i u Nišu
Trener Radničkog, Foto: Starsport©

11. kolo superlige

Identični rezultati na uvodnim mečevima 11. kola

Objavljeno: 20:31h

Fudbaleri Radničkog i Napretka odigrali su u Nišu nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Miljan Škrbić je u 27. minutu doveo Radnički u vođstvo i domaći tim je čuvao tu prednost sve do 95. minuta kada je Slobodan Stanojlović doneo izjednačenje i bod Napretku.

Klub sa Čaira je 13. na tabeli domaćeg šampionata sa osam bodova, koliko ima i Napredak na 14. poziciji.

Fudbaleri IMT-a i Radnika odigrali su 1:1 na krovu tržnog centra Voždovca u okviru 10. kola Superlige Srbije.

IMT je vodio od 24. minuta golom Glišića na asistenciju Zarije Lambulića i tim rezultatom je i završeno prvo poluvreme.

Izjednačenje je viđeno u 81. minutu kada je Baić sjajnu akciju sproveo u delo.

Najznačajniji momenat meča desio se u sedmom minutu nadoknade vremena kada je Luka Luković promašio čist zicer i pogodio prečku.

IMT se trenutno nalazi na 9. poziciji, dok je Radnik na 12.

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!