Fudbaleri Reala, Foto: pressinphoto / ddp USA / Profimedia

5. kolo lalige

Real Madrid je na prvom mestu sa svih pet pobeda

Objavljeno: 23:30h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su kao domaćini Real Sosijedad sa 2:1, u meču petog kola španske Primere.

Poveo je Real Sosijedad golom Andera Barenečee u petom minutu.

Preokret i pobedu Madriđanima doneli su pogocima Federiko Valverde u 46. i Hoselu u 60. minutu.

Real Madrid je na prvom mestu sa svih pet pobeda, a Real Sosijedad je na 11. poziciji sa jednom pobedom, tri remija i jednim porazom.

U narednom kolu, Real Madrid će gostovati Atletiko Madridu, dok će Real Sosijedad dočekati Hetafe.

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras kao domaćini Las Palmas sa 1:0, u meču petog kola španske Primere.Strelac pobedonosnog gola bio je Dodi Lukebakio u 71. minutu.

Sevilja je na 17. mestu sa tri boda, a Las Palmas je na 19. poziciji sa bodom manje.

U narednom kolu, Sevilja će gostovati Osasuni, dok će Las Palmas dočekati Granadu.