IGRA MAČKE I MIŠA NA MARAKANI! Zvezdina četiri hica "ubila" Napredak (VIDEO/FOTO)
Radost fudbalera Crvene zvezde, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 2. KOLO

Žan-Filip Kraso ponovo zablistao pošto je protiv Kruševljana dao dva gola uz asistenciju

Objavljeno: 19:09h

Fudbaleri Crvene zvezde sa ubedljivih 4:0 pobedili su kruševački Napredak u drugom kolu Superlige Srbije na stadionu "Rajko Mitić."

1 / 6 Foto: Starsport©

Prvi gol na Marakani videli smo u petom minutu kada je Žan-Filip Kraso pogodio iz penala, a prethodno je Đeković promašio loptu i šutnuo Mitrovića.

Crveno-beli su za dva minuta došli do dva slavlja, a prvo je Osman Bukari matirao Vladimira Bajića posle asistencije Žana-Filipa Krasoa.

Samo 120 sekundi usledio je sjajan šut Srđana Mijailovića, a golman "čarapana" paradom je ulepšao udarac sa dvadesetak metara.

Dva puta je u kratkom periodu morao da interveniše Omri Glazer, a prvo u 62. minutu kada je Filip Jović gađao pod prečku, ali je miran bio Izraelac.

Tri minuta kasnije, čuvar mreže domaćih paradom je sačuvao svoju mrežu pošto je Uroš Nenadović poslao loptu u ugao.

Omri Glazer i kapiten Aleksandar Dragović na utakmici Crvene zvezde i kruševačkog Napretkafoto: FK Crvena zvezda

Poker golova videli smo u 71. minutu kada se spektakularno drugi put u strelce upisao Žan-Filip Kraso.

U prvom minutu nadoknade vremena, gosti su mogli do počasnog pogotka preko Đorđa Jovanovića.

Krilni napadač se oslobodio Milana Rodića i našao se oči u oči sa Omrijem Glazer koji je maestralno intervenisao.

Moglo je da bude 5:0, ali Piter Olajinka je slabo zahvatio loptu posle centaršuta Koste Nedeljkovića.

Piter Olajinka na utakmici Crvene zvezde i kruševačkog Napretka
Piter Olajinka na utakmici Crvene zvezde i kruševačkog Napretkafoto: Starsport©

Crvena zvezda će u narednom kolu gostovati Mladosti u Lučanima u petak, dok Napretku dan kasnije u Kruševac dolazi Vojvodina.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU