JOVELJIĆ NIJEDAN GOL NIJE OVAKO SLAVIO: Bivši napadač Zvezde ušao u 90' i ODMAH prekinuo golgeterski post! (VIDEO)
Dejan Joveljić, Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

ludilo od slavlja

Praktično momentalno je oteo loptu defanzivcu San Hozea i vrlo lepo matirao golmana

Srpski fudbaler Dejan Joveljić je prekinuo niz od deset mečeva bez gola u dresu Los Anđeles Galaksija i reprezentacije Srbije.

Bivši napadač Crvene zvezde je poslednji put bio strelac petog marta u porazu od Dalasa, a sinoć je Galaksiju u MLS-u doneo gol u nadoknadi kojim su overili pobedu nad San Hoze Ertkvejksima - 2:1.

Kaseres je doveo domaće u vođstvo u 60. minutu, a Joveljić je zamenio svog tutora Havijera Ernandesa, čuvenog Ćićarita, pri rezultatu 1:0 za svoj tim u 90. minutu.

Praktično odmah je oteo loptu defanzivcu gostiju i vrlo lepo matirao golmana Marćinkovskog plasiravši loptu po zemlji u dalji donji ugao.

Usledilo je ludo slavlje Joveljića zbog prekida dugog golgeterskog posta, ali i cele ekipe Los Anđelesa.

San Hoze je uspeo da dođe do pogotka u 94. minutu, ali samo utešnog.